Registrace nového zařízení

Nabízíme Vám možnost bezplatné registrace základního záznamu na našem portále. Po registraci budou návštěvníkům webu travelguide.cz prostřednictvím fulltextového vyhledávání přístupné základní údaje o Vašem zařízení a to název, adresa, telefonní číslo. Máte-li zájem o plnohodnotnou prezentaci Vašeho zařízení u nás, prostudujte si naši nabídku placené prezentace na této stránce a kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Může se stát, že údaje o Vašem zařízení již evidujeme a uvádíme je na webu. Před registrací proto prosím ověřte, že Vaše zařízení u nás dosud není registrováno. Děkujeme.

Druh zařízení:
Poznámka: je nutno vybrat alespoň jeden druh zařízení.

Údaje o novém zařízení
*
*
*
*
*

*

*

Zasláním údajů souhlasíte s  jejich bezplatným uveřejněním na webových stránkách, či v publikacích MEDIATEL spol. s r.o.
Poznámka: pro pokračování je třeba vyjádřit souhlas.

Souhlasím s  výše uvedenými podmínkami:

Využitím služby či produktu společnosti MEDIATEL spol. s r.o. se sídlem v Praze 8, Thámova 16, PSČ 186 00, IČO 26757052 - provozovatele serveru www.travelguide.cz, výslovně souhlasím s použitím mých osobních údajů v rozsahu jména, příjmení, e-mailové adresy a poštovní adresy, popř. telefonního čísla mobilního telefonu (bylo-li poskytnuto) pro účely nabídky obchodu nebo služeb. Tento výslovný souhlas je udělován v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. Pokud vyjádřím nesouhlas s použitím osobních údajů za účelem nabídky obchodu nebo služeb, nebudou poskytnuté osobní údaje nadále používány za tímto účelem.
Souhlasím s použitím mých údajů viz výše:

* povinná položka