TravelGuide.cz13270 zařízení 3111 turistických tipů v Čechách a na Slovensku

Zaregistrovat nové zařízení

NEJSOU HVĚZDY JAKO HVĚZDY

  • Typ zajímavosti: Akce Akce
  • Adresa: Asociace hotelů a restaurací České republiky o. s.; Revoluční 13, 110 00 Praha 1
  • Telefon: +420 236 042 320
  • Web: www.hotelstars.cz
  • E-mail: sekretariat@ahrcr.cz

GPS: 50°5'27.96", 14°25'39"

Zajímavosti v okolí:

Fotografie:

Vážení přátelé cestovního ruchu,

jako partner AHR ČR se ztotožňujeme s názorem, že je nejvyšší čas odlišovat hotely, které se k dobrovolné certifikaci přihlásí od těch ostatních, které se sice honosí určitým počtem hvězdiček, ale již negarantují podle jakého systému se tak označují, tedy negarantují jasné a transparentní služby. Zároveň respektujeme a jdeme vstříc požadavkům hostů, kteří zažili negativní zkušenost s různorodou a mnohdy nestandardní a nevyhovující vybaveností a poskytovaným rozsahem služeb na 3, 4 a 5* hotelech při cestování nejen po ČR ale napříč celou Evropou.

Na našem portále www.travelguide.cz označujeme ubytovací zařízení certifikovaná dle jednotné mezinárodní klasifikace AHR ČR tímto symbolem.

Naši návštěvníci tak mohou ve formuláři podrobného vyhledávání ubytovacích zařízení zvolit možnost „CERTIFIKOVÁNO“ , čím získají garanci výpisu pouze těch ubytovacích zařízení, která prošla kontrolou dle jednotné mezinárodní klasifikace. Aktualizaci naší databáze s databází AHR ČR provádíme na denní bázi.

CO ZNAMENAJÍ HOTELOVÉ HVĚZDIČKY – aneb jak se orientovat.

Co oficiálně klasifikovaná zařízení znamenají pro Vás, zákazníky, je celkem jasné. Pokud si vybíráte, kde budete bydlet a vyberete si hotel, který je označen modrobílou nálepkou s udáním třídy (tedy počtu hvězdiček) a znakem CzechTourism, můžete si být jisti, že toto zařízení vám poskytne vybavení a služby na stejné úrovni jako například v Německu, Rakousku nebo Maďarsku. Každé zařízení je před přidělením certifikátu kontrolováno a vy, zákazníci, máte možnost se na asociaci kdykoli obrátit se svými připomínkami. Více informací najdete na stránkách HOTELSTARS , kde se také dozvíte, co by měl hotel v návaznosti na počet hvězdiček svým zákazníkům nabízet a co vám daná třída ubytovacího zařízení garantuje jako spotřebiteli.

Nejsou HVĚZDY JAKO HVĚZDY – výhody Oficiální jednotné klasifikace pro ubytovací zařízení.

Je čas odlišovat hotely, které se k dobrovolné certifikaci přihlásí od těch ostatních, které se sice honosí určitým počtem hvězdiček, ale již negarantují podle jakého systému se tak označují, tedy negarantují jasné a transparentní služby.

Celková spolupráce evropských zemí je důležitý krok z hlediska otevření se trhu těchto významných turistických destinací. Společná klasifikace přináší jednotný a koordinovaný přístup k certifikaci, jednotné značení klasifikovaných subjektů a otevírá nové možnosti propagace systému klasifikace i zviditelnění všech certifikovaných zařízení. Využijeme společné síly k dosažení toho, aby mezinárodní portály a katalogy ubytovacích zařízení rozeznávaly klasifikovaná zařízení. Certifikované hotely a penziony budou podporovány a upřednostňovány v nabídce informačních turistických center, krajů a turistických regionů ČR. Rozlišená budou i v katalozích agentury Czech Tourism a propagována na jejích zahraničních zastoupeních. Byla navázána spolupráce v možnosti rozlišení a přednostního vyhledávání oficiálně certifikovaných zařízeních v internetových katalozích ubytování, jak na národní tak mezinárodní úrovni. Databáze oficiálně označených hotelů se bude sdílet i s ostatními evropskými zeměmi.

Více na www.hotelstars.cz .

V oblasti do 30 km jsem nalezl 205 ubytovacích zařízení v těchto obcích:

Naše další projekty