TravelGuide.cz13277 zařízení 3112 turistických tipů v Čechách a na Slovensku

Zaregistrovat nové zařízení

Termal

GPS: 48°54'11.851", 16°32'34.109"

Když projíždíte mezi úsekem Brno – Vídeň, nemůžete opomenout navštívit hotel Termal Mušov, který se může pochlubit termálním bazénem s minerální vodou, jejiž složení ( vysoký obsah hydrosulfidu a síry ) je na území ČR unikátní. Zmínka o termálním pramenu se stálou teplotou 37°C, který má sílu až 17 litrů za vteřinu je již z dob starého Říma.

Fotografie:

Pro své blahodárné účinky je využíván především osobami s kožními problémy, gynekolo- gickými problémy a problémy pohybového ústrojí. Společnost Termal Mušov a.s. dokázala během dvou let vybudovat v krásném koutu přírody pod Pálavskými vrchy hotel, který nabízí zázemí nejen pro kongresovou, ale i turistickou klientelu.

Hosté zde mohou relaxovat u venkovního termálního bazénu s výhledem na Dívčí hrad, Sirotčí hrádek a pálavské vinice. Krásná krajina motivovala v poslední době k natočení snímku i tvůrce filmu Bobule.

Objekt je díky dvěma plně vybaveným konferenčním místnostem vhodný pro pořádání různých kulturních a vzdělávacích akcí. Snadná dostupnost, velká parkovací plocha, technické vybavení, restaurace s moderní gastronomií a kapacita hotelu 68 lůžek k pořádání těchto akcí přímo vybízí. O spokojenost hotelových hostů se stará proškolený tým, který preferuje především individuální přístup a komfort pro hosty ve wellness, gastronomické a ubytovací části hotelu.

V oblasti do 30 km jsem nalezl 46 ubytovacích zařízení v těchto obcích:

Naše další projekty