TravelGuide.cz13279 zařízení 3112 turistických tipů v Čechách a na Slovensku

Zaregistrovat nové zařízení

Golf Resort Nová Amerika

V malebné krajině krkošského podhůří máte možnost využití komplexních služeb areálu Nová Amerika na vysoké úrovni a za příznivé ceny. Svým hostům nabízíme ubytování ve vkusně zařízených pokojích po rekonstrukci, s výhledem do krásné přírody.
Čekají na vás kulinářské zážitky v hotelové restauraci, kde vám náš šéfkuchař upeče čerstvý vesnický chléb, francouzské bagetky, čerstvé koláče, připraví vám i domácí těstovíny, v místní udírně vyuzeného lososa, mini klobásky nebo zmrzlinu podle vlastního receptu. Jednoduše, čekají vás samé dobroty české domácí i mezinárodní kuchyně.
Máte možnost využití našich prostorů pro semináře, školení, prezentace, konference, rodinné oslavy, firemní večírky, teambuildingová setkání, svatby. To vše k úplné spokojenosti klientů.
- vinný sklípek (15 osob)
- seminární místnost ve sklepních prostorách (20 osob)
- myslivecký salonek (60 osob)
- konferenční místnost (80-100 osob, dle uspořádání) s navazující prostornou terasou
- restaurace (120 osob)
- terasa s venkovním grilem a barem (100 osob)
Jako odreagování se nebo příležitost k navázání nových obchodních kontaktů můžete využít 27-jamkové golfové hřiště, které je přístupné pro každé, kdo má chuť si tento sport zkusit nebo se stát profesionálem. Využijte tréninkové centrum (Driving range), kde máte možnost trénovat z venkovních i krytých odpališť. Trenér golfu, který vám ochotně poradí a naučí ty správné finty je samozřejmostí.
Pro děti je připraveno dětské hřiště s prolézačkami, víceúčelové hřiště pro míčové hry, badminton, stolní tenis, petanque, půjčovna kol a mnoho dalšího...

Fotografie:

V oblasti do 30 km jsem nalezl 28 ubytovacích zařízení v těchto obcích:

Naše další projekty