TravelGuide.cz13285 zařízení 3112 turistických tipů v Čechách a na Slovensku

Zaregistrovat nové zařízení

Říčky v Orlických horách

GPS: 50°13'31.08", 16°27'42.12"

Více než čtyři kilometry sjezdovek různých obtížností pokrývají potřeby lyžařů všech úrovní, od začátečníka po pokročilého lyžaře. Areál disponuje snowparkem, na své si tedy přijdou i snowboardisté. Ti, kteří upřednostňují běžky, mají na výběr hned z několika běžkařských tras, které dohromady tvoří více než 42 km.

Otevřeno:

Provozní doba je každoročně zpravidla od 1.12. do velikonoc, a to od 8.00 hod do 16.00 hod. Večerní lyžování je pak v Pá a So od 17.00 do 20.00 hod.

Fotografie:

Máte už dost přeplněných sjezdovek a front u vleků? Nebaví vás zdlouhavé hledání volného místa v restauraci na sjezdovce? Vydejte se do Říček v Orlických horách! Ač svou rozlohou nemohou Říčky konkurovat velkým českým ski areálům, o to více nabízí na kvalitě. Díky nově utvořenému sdružení poskytovatelů ubytování a lyžařského areálu se Ski centrum Říčky je nejlepším zimním střediskem v Orlických horách. Vyznačuje se poklidnou a přátelskou atmosférou, ale zároveň nabízí kvalitní zázemí pro zimní sporty. Potenciál střediska je ukryt v rozmanitosti, dokáže totiž oslovit široké spektrum návštěvníků. Je ideální destinací pro rodinný lyžařský výlet i romantický víkend.

V oblasti do 30 km jsem nalezl 19 ubytovacích zařízení v těchto obcích:

Naše další projekty